Omítky a malování 2 (duben - květen)
V dubnu a 1. května jsme podnikli další dvě jednodenní brigádičky na Munu. Úkolem bylo dodělání omítek a vymalování společenské místnosti. Podařilo se a máme hotovo. Kdyby se nám podařilo získat nějaké větší peníze na podlahy a strop. Budou obě místnosti již hotové (společenská s kuchyní a černá kobka). Třeba jednou ano :-) Díky všem pracantů a odvedený kus práce. S.V.
|
Autor: Vydáno: 9.5.2014 12:50 Přečteno: 107500x Hodnocení: 3 (hodnoceno 5x) |
Vaše hodnocení: |




