Malování Muny - 12. 4. (zvadlo) + DISKUZE
Ahoj, rád bych se vás zeptal, zda-li by neměl někdo tuto sobotu zase čas a chuť se vrátit na Munu a omítnuté části vymalovat. Bylo by to stejné jako posledně: sraz ráno v 8 na unii, návrat večer. Sebou sváču, pití a pracovní oblečení.
V komentářích bych chtěl vyřešit jakou barvou budeme malovat :-)
Máme hotové tyto stěny (pro snadnější určování v diskuzi jsou stěny očíslovány)

|
Autor: Vydáno: 7.4.2014 13:41 Přečteno: 79178x Hodnocení: 1 (hodnoceno 3x) |
Vaše hodnocení: |




