SLEDUJ!!!


Muna-brigady.pdf
Připravujeme:

Občasné návštěvy

23. - 25. 6. - Závěrečný oheň oddílu


Výzva Muna

Sbírka na opravu střechy

Dana Malcová, Rodina Hufů, rodina Možných

Kam dál

Kategorie: MUNA 113, Rok jedenáctý

Karanténa a Muna

I během vládních opatření bylo potřeba náš objekt navštěvovat a kontrolovat. Podle aktuální situace v menších skupinách za dodržení většiny podmínek. Pravda, některé dodržet nebylo možné, třeba rozestupy ve společenské místnosti nebo návštěva WC po deváté hodině večer. Přikládám fotogalerie jednotlivých návštěv.

16. - 17. 11. 2020 - Karanténa v republice. Podzimní kontrola objektu, přeskládání špatně složené stanové základny. Bohužel některé podsady bude potřeba opravit, zlomené nosníky. Úklid listí

4. - 6. 12. 2020 - Valná hromada městečka. Rokování proběhlo na našem objektu. Zbytek dělal hlavně dřevo na zimu a úklid v okolí objektu.

30. 12. - 2. 1. 2021 - Konec roku na Muně. Bylo nás málo, ale srandy jsme si užili hodně. Cestou na Munu jsme viděli, jak lidé díky zavřeným vleků na sjezdovkách na nich bobují. Hodně zajímavý, ale zároveň i děsivý pohled.

Na stráň přivítat nový rok přišli i foglarovci, kteří také slavili konec roku na Muně

28. - 31. 1. 2021 - Pololetní prázdniny. Trochu sněhu, ale hlavně výzva ČTU. Ukaž, že jsi otužilec. Takže jsme běhali jen ve spodním prádle kolem Muny, váleli andělíčky do půltěla ve sněhu a Houfnice šel dokonce po ramena do studené vody.

Také jsme provedli další průzkum možných tábořišť a nedaleko od "pergoly" jsme našli zajímavý památník.

5. - 8. 2. 2021 - Jarní prázdniny a plánovaný ExZiT. Bohužel situace a vládní nařízení nám akci neumožnily uspořádat. I tak se pár dobrovolníků na Munu vydalo tajně. Bylo hodně sněhu, to by byl ExZiT. Lyžovali jsme a dokonce jsme si vyrobili ložové sáňky.

9. - 11. 4. 2021 - Lockdown okresů. Nemožnost vycestovat ven. Jen na čestné prohlášení. Koncem lockdownu jsme jej využili a na Munu se vydali, protože hrozil pád stromu na objekt. Využili jsme této navštěvy a udělali velikou hromadu dřeva. Dále se dělal jarní úklid v okolí objektu, eMka se vrhla na vykopání zaneseného trativodu a bylo to dobře, protože následující dny pršelo.

16. - 18. 4. 2021 - Velký úklid. Zase napadl sníh, bylo ho tu skoro 15 cm. Naštěstí odtával, což byl přísun užitkové vody z okapů. Ta byla využita na kompletní velký úklid kuchyně a části objektu. Děvčata gruntovala pořádně. Kuchyň byla zase jako nová. Nepotřebné nádobí se vyřadilo, závěsy vypraly a podobně. Také jsme zvládli porovnat sklad a začalo se pracovat na stropním obložením chodby. Hodně práce se udělalo.

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.