SLEDUJ!!!


Muna-brigady.pdf
Připravujeme:

3. - 5. 5. - Setkání s rodiči na Muně

Květen - červen - občasné brigády


Výzva Muna

Sbírka na opravu střechy

Dana Malcová, Rodina Hufů, rodina Možných

Kam dál

Kategorie: MUNA 113, Rok devátý

Konec roku o5 na Muně - 29. 12. - 2. 1. 2019

Ten čas ale letí. Vánoce, konec roku a Muna. Letos nás bylo hodně. V jednu chvíli dokonce 29. Což už je na zimu horní hranice...

První dny pořád pršelo. Ale i tak jsme se nenudili. Kamarádi ze SPJF si pro nás připravili zajímavou pátrací hru. Podle tajného deníku, který popisoval důležité informace o tajném nacistickém projektu - tajné zbrani. První odpoledne pátrání jsme museli přerušit kvůli dešti a tmě. Nepočítali jsme, že budeme pátrat tak dlouho a bez baterek to opravdu už nešlo. Druhý den už svítilo slunce a na pátrání jsme se pro jistotu vydali už v poledne. Informace byly uloženy různých schránkách nebo skrýších. Nalezená nás vždy odkázala na další. Cesty tedy vedla před šifru k objektu 127, kde byly dokonce zakopány i zbraně na naši ochranu, do objektu 39 a dále do budovy 70. tady pátrání bylo přerušeno. Následně jsme pomocí mapy a přímek zjistili další místa a objekty, které dokonce nemáme v naší nástěnné mapě "doma" namalované. Potom cesta vedla do pozdemí, po chvíli pátrání byla další informace vylovena z pod hrozného papouka. Pak budova 71 a velke rozluštění v objektu 17. Tady stopy skončily, ale informace o tajné zbrani se podařilo nalézt. Byla to opravdu velmi napínavá hra. Díky moc.

Během táboření nás na Muně navštívila Hanča s Toňou. A někteří odjeli dříve. Buď nemoc (Vítek) nebo z jiných důvodů (Eliška, Koňák). Hráli jsme hry, procházeli se nebo si i zpívali. První chvíle nového roku jsme přivítali na louce vedle areálu s výhledem na na Polsko. Bylo to úžasné. Kluci vypálili svůj arzenál a kolem jedné jsme se vrátili do tepla. Toho dne většina odjela domů a na Muně zůstala osmička statečných. Odpoledne zajímavý průzkum po železničním oblouku a vymýšlení her. Večer deskovky. Poslední den už začalo sněžit. Škoda, že tak nebylo všechny dny. Na Muně do odjezdu napaslo 10 cm sněhu.

A kdo tu byl: Adéla a Želva a Aidam, Kocourek a Vítek, KateŘína a Roman se Simírem, Zuzka s Krtečkem a Davčou, Koudy s Aničkou, Eliška a Koňák, Kebab, Ondra, Houfnice, Plamen, Arnošt s Alčou, Řechtačka a Kikina, Olda, Linda s Radarem, Hanča s Toňou a S.V.

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.